Apie mus
Sveikam judesiui ir geresnei savijautai nėra nei amžiaus, nei patirties cenzo – visada tinkamas metas pradėti!

Vilniaus miesto centre, #TOWER apartamentų vidiniame kieme, įsikūrusi jauki studija #TOWER studio kviečia trumpam pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir drauge pasportuoti. 

Čia vyksta įvairūs sveiko judesio užsiėmimai / mankštos: pilatesas, Body & Mind, Judesys ir kvėpavimas, Stretch mankšta, joga, Nidra joga, jogos terapija bei kitos sveikatinančios mankštos, taip pat laisvalaikio ir poilsio renginiai. 

Akcentuojame bendruomenės kūrimą ir individualų dėmesį kiekvienam ateinančiajam – užsiėmimai vyksta nedidelėse (6–10 žmonių) grupėse, vedami ir prižiūrimi profesionalių, nuolat besitobulinančių trenerių. 

Galima rinktis ir individualias treniruotes pagal savo asmeninius poreikius. Sveikam judesiui ir geresnei savijautai nėra nei amžiaus, nei patirties cenzo – visada tinkamas metas pradėti!

#TOWER studio įkūrėja

Živilė

Živilė – iš prigimties jautri ir emocionali asmenybė, mylinti žmones ir besimėgaujanti bendravimu su kiekvienu, kurį sutinka savo kelyje. Ji nori suprasti ir įsigilinti į tai, kuo gyvena ir kaip jaučiasi kitas. Moteris yra tikra, kad pašėlusiame šiandienos gyvenimo ritme daugelis ieško prasmės, pasitenkinimo tuo, ką daro ir vidinės ramybės.

Kaip tik šis tikėjimas ir įžiebė mintį, gimusią netikėtai it blyksnis – atidaryti sveiko judesio studiją. Živilė yra įsitikinusi, kad tokia idėja ilgai tūnojo giliausioje jos širdies kertelėje ir pasąmonėje, o dabar yra tas metas, kai šiai minčiai atėjo laikas tapti kūnu ir forma.

Paklausite, kodėl? Atsakymas paprastas: Živilei labai svarbu duoti, o atidariusi studiją, ji kaip tik tai ir galės padaryti. Suteiks galimybę kiekvienam norinčiam pajusti sąmoningo judesio naudą ir padovanoti sau – pačiam svarbiausiam žmogui – gerą emociją, poilsį ir laiką su savimi.

Gali kilti ir kitas klausimas, kodėl dar labai mažas, bet labai mylimas Živilės kūdikis vadinamas sveiko judesio studija, o pirmieji jo ištarti žodžiai – „Su meile judesiui”. Moteris sako, kad taip siekiama pabrėžti žmogaus kūno unikalumą, būtinybę jį pajausti ir skirti jam dėmesį, o tai darant mažais žingsneliais tobulėti ir judėti pirmyn.

Juk kiekvieno žmogaus kūnas – gražus ir ypatingas kūrinys, todėl skirkite jam savo laiką ir judėkite su meile sau.

Susisiekite

Siųsti užklausą

Telefono numeris
Facebook