Paslaugos

Su meile judesiui...

Raumenis stiprinantys, emocijas išlaisvinantys užsiėmimai – geriausia dovana savo kūnui ir dvasiai.

Grupiniai ir individualūs užsiėmimai

Pilatesas

Body & Mind

Judesys ir kvėpavimas

Stretch mankšta

Pure Body

Joga

Nidra joga

Jogos terapija

Kitos sveikatinančios mankštos

Laisvalaikio ir poilsio renginiai

Kodėl verta rinktis „#TOWER studio“?

Užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse arba individualiai.
Didelis sveikatinančių mankštų / treniruočių pasirinkimas.
Profesionalių trenerių bei mokytojų komanda.
Jauki, maloni aplinka ir visada puiki atmosfera.

#TOWER studio trenerė Sabina

„Stretch“ mankšta

Sabina sako, kad lankstumas ir tempimai ją lydi nuo vaikystės, nes didelę savo laisvalaikio dalį ji praleisdavo šokių salėje. Moteris visada norėjo siekti aukštesnių rezultatų, laisviau judėti scenoje, todėl savarankiškai daug laiko skirdavo lankstumo gerinimui ir ieškojo būdų, kurie leistų tai pasiekti be skausmo.

„Stretch“ treniruotės Sabinos gyvenime atsirado neplanuotai. Beveik prieš 10 metų jos paprašė vesti lankstumo treniruotes šokių studijoje vaikams. Laikui bėgant, treniruotės suburdavo vis daugiau žmonių, keitėsi ir amžiaus grupės. Galiausiai, „Stretch“ treniruotės buvo pritaikytos suaugusiems, kurie su šokiu neturėjo nieko bendro – jie tiesiog norėjo išlaisvinti savo kūną ir pagerinti lankstumą.

Sabina teigia, kad „Stretch“ mankšta jai yra kaip dušas ar dantų valymas – natūrali kasdienės rutinos dalis, kuri padeda geriau jaustis, lengviau judėti, greičiau atsistatyti po fizinio krūvio ir nukreipti mintis nuo rūpesčių skiriant dėmesio kūnui.

Moteris sako, kad kiekvienas žmogus „Stretch“ treniruotėje yra kaip mįslė, kurią ji nori įminti, pritaikydama skirtingus būdus lankstumui gerinti.

Sabinai malonu stebėti tai, kaip kiekvienas, lankantis jos užsiėmimus, džiaugiasi pasiekęs asmeninių rezultatų ir išpildęs savo svajones. Pavyzdžiui, padaręs špagatą, kuris yra papildomas „Stretch“ treniruočių rezultatas.

Kada vyksta Sabinos vedamos „Stretch“ treniruotės galite sužinoti paspaudę „Tvarkaraštis“, o jose rezervuoti vietą – „Rezervacija“.

Susisiekite

Siųsti užklausą

Telefono numeris
Facebook